Győztes rajt: Jászberényi FC-Füzesgyarmat 1-0 (1-0)

Ma délután, az első forduló mérkőzéseivel megkezdődött a 2019-2020-as harmadosztályú labdarúgó bajnokság a Keleti csoport csapatai számára. Együttesünk hazai pályán, a pontvadászatot nagy reményekkel kezdő Füzesgyarmat gárdáját látta vendégül. A vendégek kezdőcsapatában kapott helyet egykori játékosunk, Fejes János, aki az elmúlt napokban Ceglédről tette át a székhelyét Békés megyébe.

Jászberényi FC-Füzesgyarmat 1-0 (1-0)

Jászberény, 300 néző, vezette: Kovács Imre (Csóra Szabolcs, Gordos Árpád)

JFC: Miski – Szemere, Ilkovics, Lakatos B., Süttő – Sándor I. – Gresó, Király O., Szöllősi, Ludasi – Pálinkás. Edző: Német Gyula.

Füzesgyarmat: Ivicevic – Achim S., Raducu, Toca, Benkő-Bíró, Fejes – Székely D., Katona Gy., Achim Á., Pataki – Popescu. Edző: Csillag László.

28. perc: Süttő jobb oldlai szögletét a hosszú sarokról Ludasi visszaemelte, a kapu előtti tömörülésben pedig Lakatos Béla a hálóba csúsztatott, 1-0.

40. perc: Büntetőhöz jutott csapatunk, ám Szöllősi Ferenc  tizenegyesét Ivacevic hárította.

A látottak alapján csapatunk több góllal nyerhette volna meg a mérkőzést. A vendégeknek egyetlen valamire való helyzetük sem volt.