Győzelemmel ünnepelnék a szülinapost

A múlt hétvégi szünet után vasárnap ismét bajnoki pontokért lép pályára csapatunk. Ezúttal Debrecen felé vesszük az irányt, ahol 15.30-kor a DEAC vendégei leszünk. Az összecsapást Valu Tibor vezeti, segítői Soós András és Belicza Bence lesznek.

A Magyar Kupa hatodik fordulójában aratott bravúros győzelmünknek köszönhetően – az NB II-es Mosonmagyaróvár együttesét (2-1) búcsúztattuk el a rendes játékidőben – érthetően jó hangulatban telt a hét játékosaink számára. Felszabadultan dolgozva, önbizalommal telve várhatják a holnapi, hajdúsági kilencven percet. Ráadásul szeretnék illően felköszönteni társukat, Hevesi-Tóth Tamást, aki éppen ma ünnepli 34. születésnapját.

A mérkőzésen ezúttal pályára léphet az az Ilkovics Miklós is, akit egy hete, a kupameccsen kiállított a játékvezető, ám a fegyelmi bizottság csak a soron következő MK-találkozótól tiltott el. Sőt, ott lehet a társak között a közelmúltban sérüléssel bajlódó Szöllősi Ferenc is, aki már teljes értékű munkát végzett a héten.