Győzelem, tíz emberrel: Nyírbátor-Jászberényi FC 0-3 (0-2)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Csapatunk ma kora este Szabolcs megyében lépett pályára bajnoki mérkőzésen. Bár orvosi stábunk hét közben igyekezett elkövetni mindent annak érdekében, hogy Ludasi Martin vállalni tudja a játékot, végül középpályásunk nem léphetett pályára.

Nyírbátor-Jászberényi FC 0-3 (0-2)

Nyírbátor, 200 néző, vezette: Rúsz Márton (Köteles Csaba, Katona Brigitta)

Nyírbátor: Vasas – Mácsik, Szegedi, Müller, Vámos, Pálinkás, Molnár L., Benkő, Boros, Bagi, Terdik. Edző: Szilágyi Krisztián.

JFC: Menczeles – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő – Ilkovics, Lakatos – Herczeg, Sándor I., Albert – Farkas J. Edző: Huszák Géza.

20. perc: Szemere-Herczeg-Szemere összejáték után utóbbi a jobb oldalról remekül centerezett, érkezett Albert Ádám és 5 méterről a hálóba fejelt, 0-1.

25. perc: Menczeles Iván a tizenhatoson kívülre futva elütötte a hazaiak csatárát, a játékvezető pedig azonnal kiállította. Herczeg László helyére Juhász Tibor érkezett, s azonnal bravúrral hárította Bagi szabadrúgását.

38. perc: Szanyi hosszú felszabadításával, Farkas kilépett két védő között, majd a kapus mellett a hálóba gurított, 0-2.

51. perc: Albert szögletét Hevesi-Tóth Tamás fejelte a bal felső sarokba, 0-3.

75. perc: Farkas helyére Svedyuk érkezett az utolsó negyedórára.

85. perc: Ilkovics Miklóst Szabó Tamás váltotta a hajrára.

A találkozón mindvégig a mi akaratunk érvényesült és több, mint egy órát tíz emberrel játszva is megérdemelten nyertünk.