Gólzáporos búcsú az idénytől: Jászberényi FC-Cigánd 4-0 (2-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután az idei esztendő utolsó – a tavaszi szezon első – bajnoki mérkőzésén lépett pályára csapatunk. Ezzel az összecsapással elbúcsúztunk a több, mint egy éve ideiglenes otthonunknak számító gyöngyösi Kömlei Károly Sportteleptől, a márciusi folytatásban már valóban hazai pályán fogadhatjuk riválisunkat.

Jászberényi FC-Cigánd 4-0 (2-0)

Gyöngyös, 200 néző, vezette: Juhász Dávid (Molnár István, Csóra Szabolcs)

Jászberény: Miski – Szanyi, Hevesi-Tóth, Ilkovics – Szemere, Szöllősi (László, 73.), Sándor I. (Győrfi, 85.), Ludasi, Fejes – Farkas J. (Szanku, 82.), Svedyuk. Edző: Huszák Géza.

Cigánd: Gazsi – Répási, Kovács G. (Fehér M., 85.), Molnár L., Baksa, Hrihorij, Kis G. (Sánta, 74.), Angyal, Fodor A., Bokros, Timkó (Horváth A., 84.). Edző: Prisztács Tamás.

24. perc: Sándor indítása után Farkas János kilépett a védők közül és a jobb alsóba helyezett, 1-0.

26. perc: Svedyuk kényszerítőzött Farkassal, a visszakapott labdát pedig okosan, a kapus lába mellett a bal sarokba gurította, 2-0.

78. perc: Farkast buktatták a tizenhatoson belül, a jogos büntetőt Hevesi-Tóth higgadtan értékesítette, 3-0.

90. perc: A csereként beállt Szanku Kristóf László átadása után, 10 méterről beállította a végeredményt, 4-0.