Nem sikerült a bravúr: Füzesgyarmat-Jászberényi FC 4-0 (0-0)

Ma kora délután a bajnokság tizenötödik fordulójának mérkőzésén, Füzesgyarmaton lépett pályára. Német Gyula vezetőedző eltiltás miatt ezúttal nem számíthatott két alapemberére, Lőrincz Attilára és Albert Ádámra.

Füzesgyarmat-Jászberényi FC  4-0 (0-0)

Füzesgyarmat, 300 néző, vezette: Katona Balázs (Kovács Zoltán, Molnár Alex)

Füzesgyarmat: Fildan – Achim Á., Szabó R., Kis Sz. (Balogh G.), Achim S., Ramos (Tóth O.), Sundas (Márkus), Cigan, Lippai (Raducu), Popescu, Hussein. Edző: Csillag László.

JFC: Bonica – Szemere, Torkos (Szanyi), Aranyos, Süttő – Gergely – Fekete O. (László K.), Szőllősi (Papp P.), Fekete M. (Nagy Sz.), Pálinkás – Hodgyai. Edző: Német Gyula.

52. perc: Bal oldali szöglet után Cigan révén a hazaiak megszerezték a vezetést, 1-0.

61. perc: Popescu bal összekötő helyéről, 6 méterről bólintotta a hálóba Achim beradását, 2-0.

63. perc: Labdát vesztettünk a saját térfelünk közepén. Bonica az első kapura lövést még hárítani tudta, de a kipattanót Achim 8 méterről a hálóba helyezte, 3-0.

86. perc: Bal oldali kis-szöglet után átívelték a labdát a hosszúra, érkezett Szabó Richárd és 3 méterről a hálóba kotorta a labdát, 4-0.

Bár az első félidőben mindkét oldalona adódtak helyzetek, a szünet után 10 perc kihagyásunk eldöntötte a mérkőzést.