Ezt várom a fordulótól: Szemere Balázs

A bajnokság őszi idényének utolsó fordulójára kapusunk, Bonica Sebastian adott tippeket. A hét meccsből három találkozó végkimenetelére érzett rá, egynek az eredményét telibe eltalálta. (Zárójelben Sebastian tippjei.)

Gyöngyös-Tiszaújváros 1-2 (1-2) 5 pont

Füzesgyarmat-Sajóbábony 4-0 (3-1) 1 pont

BVSC-Tiszafüred 2-1 (2-0) 1 pont

Ez összesen 7 pont. A tippverseny állása: 1. Süttő Attila 20, 2. Lőrincz Attila 13, 3. dr. Gottdiener Lajos, Fekete Olivér 11- 11, 5. Pikó Attila 10, 6. Szőllősi Ferenc, Szanyi Krisztián 9-9, 8. Hodgyai László, Pálinkás Gergő, Albert Ádám 8-8, 11. Torkos Attila, Gergely Péter, Nagy Szabolcs, Bonica Sebastian 7-7, 15. Papp Patrik 6 pont.

A hétvégi, tavaszról előrehozott első forduló összecsapása előtt Szemere Balázst faggattuk, természetesen visszatekintve a múlt vasárnapi kilencven percre is.

• Nehéz mit mondani a kis-Loki elleni találkozóról. A debreceni fiatalok kontráival nem boldogultunk, három helyzetükből mindhármat értékesítették. Ennek ellenére így is nyerhettünk volna, de nem sikerült bevinnünk a negyedik találatot – fogalmazott kritikusan Szemi.