Ezt várom a fordulótól: Papp Patrik

Az előző hétvégi bajnoki forduló találkozóira Gergely Pétertől kaptunk tippeket. Nos a lejátszott kilenc meccsből – a Balassagyarmat-Eger mérkőzés elmaradt – ötnél is eltalálta a győztest, ám a gólkülönbségre csupán egy esetében érzett rá, így összesen 7 pontot ért el. (Zárójelben a tippek.)

Jászberényi FC-Hatvan 3-2 (3-0) 1 pont

Tiszakécske-Tiszafüred 2-1 (2-0) 1 pont

Cegléd-SBTC 3-0 (1-0) 1 pont

Sajóbábony-BVSC 2-4 (0-2) 3 pont

Gyöngyös-Füzesgyarmat 1-3 (1-2) 1 pont

A tippverseny állása: 1. Süttő Attila 20, 2. Lőrincz Attila 13, 3. dr. Gottdiener Lajos, Fekete Olivér 11- 11, 5. Pikó Attila 10, 6. Szőllősi Ferenc, Szanyi Krisztián 9-9, 8. Hodgyai László 8, 9. Torkos Attila, Gergely Péter 7 pont.

Mielőtt a tizenötödik forduló találkozóinak esélyeiről faggattuk volna Papp Patrikot, egy kicsit visszatekintettünk a Hatvan elleni győzelmünkre.

• Könnyebb meccsre számítottunk, bár saját magunknak tettük nehézzé. Ha a tizedik percben 3-0-ra vezetünk, egy szót nem szólhattak volna a vendégek. Kihagytuk a lehetőségeket, a Hatvan meg két kapura lövésből két gólt szerzett. Utána jött Albert Ádi kiállítása, amitől még jobban feszültek lettünk, de csapatunk erejét bizonyítja, hogy emberhátrányban is képesek voltunk fordítani és nyerni – értékelte a múlt vasárnapi kilencven percet Patrik.

És akkor lássuk a hét végi esélylatolgatást.

Füzesgyarmat-Jászberényi FC 1-2

Nem lesz egyszerű, de úgy érzem, hogy Lőrincz Attila és Albert Ádám nélkül is képesek leszünk a bravúrra.

Cegléd-Mezőkövesd II 2-0

Papírforma hazai győzelem születik, a Cegléd jobb csapat annál, mint a táblázaton elfoglalt helye mutat.

SBTC-Tiszakécske 0-3

Tudnék örülni a tarjáni pontszerzésnek, de el kell ismerni, a listavezető jobb csapat.

Tiszafüred-Balassagyarmat 1-1

Mi is megszenvedtünk Füreden, ám a Gyarmat magára talált az utóbbi hetekben, egy pontot hazavihet.

Hatvan-DVTK II 1-2

A miskolci fiatalok idegenben is meglepik a hatvaniakat.

Tállya-DVSC II 1-1

Rajtunk kívül senki nem nyert még idén ősszel Tállyán, a kis-Lokinak sem sikerül.

Putnok-Tiszaújváros 1-2

Borsodi rangadó, vendégsikerrel.

Sényő-Sajóbábony 3-0

Egyértelműen a hazai gárda az esélyes és érvényesíti is a papírformát.

BVSC-Kisvárda II 1-1

Kiszámíthatatlan, hogy a várdai fiatalok melyik arcukat mutatják, ám egy pontra jók lehetnek.

Eger-Gyöngyös 3-0

Ez nem kérdés, a házigazda simán hozza a kötelező győzelmet.

• Szeretném, ha a jövő héten Pálinkás Gergő tippelne a forduló meccseire – passzolta tovább a labdát Papp Patrik.