Ezt várom a fordulótól: Pálinkás Gergő

Az előző, tizenötödik forduló mérkőzéseire fiatal védőnk, Papp Patrik tippelt. Négy meccs végkimenetelére érzett rá a lejátszott kilencből – a Tiszafüred-Balassagyarmat találkozó elmaradt -, ám telibe egyiket sem találta el.

SBTC-Tiszakécske 1-3 (0-3) 1 pont

Hatvan-DVTK II 2-3 (1-2) 3 pont

Putnok-Tiszaújváros 2-4 (1-2) 1 pont

Sényő-Sajóbábony 6-2 (3-0) 1 pont

Ez összesen 6 pont. A tippverseny állása: 1. Süttő Attila 20, 2. Lőrincz Attila 13, 3. dr. Gottdiener Lajos, Fekete Olivér 11- 11, 5. Pikó Attila 10, 6. Szőllősi Ferenc, Szanyi Krisztián 9-9, 8. Hodgyai László 8, 9. Torkos Attila, Gergely Péter 7, Papp Patrik 6 pont.

A vasárnapi, 16. forduló találkozóiról támadónkat, Pálinkás Gergőt faggattuk, ám előtte még néhány mondat erejéig visszatekintettünk füzesgyarmati vereségünkre.

A szünetben még semmi jele nem volt, hogy 4-0-ás vereséget szenvedünk, hiszen az első félidőben teljesen kiegyenlített volt a játék – elevenítette fel az elmúlt hét végi találkozót házi gólkirályunk. – Az első bekapott góltól viszont megrogytunk és tíz perc alatt átrohant rajtunk a Füzesgyarmat. Nagyon hiányoztak eltiltottjaink, most kiderült, mennyire fontos láncszemei csapatunknak. Nincs mit tenni, nem rágódhatunk sokáig a vereségen, hiszen itt a következő meccs.

És akkor jöjjenek a tippek:

Jászberényi FC-Gyöngyös 3-0

Úgy láttam a heti edzéseken, túltette magát a csapat a vereségen. Mi vagyunk a találkozó esélyesei, s ezt a pályán is érvényre fogjuk juttatni.

Tiszafüred-Eger 1-1

Otthon bárki számára veszélyes ellenfél a Füred, az Eger is csak egy pontra lesz jó.

Tiszakécske-Mezőkövesd II 3-0

Sima meccs lesz, a Kécske magabiztos győzelemmel veszi az újabb akadályt.

Cegléd-BVSC 1-1

Bár eltiltások nehezítik a fővárosi gárda összeállítását, egy pontot hazavisz.

Sényő-Kisvárda II 2-0

Hazai pályán különösen erős a Sényő, a várdai fiatalok sem tudják feltartóztatni őket.

Sajóbábony-Putnok 2-2

Jó meccs lesz, a hazaiak megszorongatják a Putnokot.

Tiszaújváros-Tállya 1-0

Az Újváros nem szokott gólzáporos meccseket játszani, de egy gólt azért berámol.

DVSC II-Hatvan 2-1

A kis-Loki jobb csapat, és érvényesíti is a papírformát.

DVTK II-Füzesgyarmat 0-1

Jó lenne azt mondani, hogy a borsodi fiatalok meglepetést okoznak, de … A Gyarmat nem véletlenül áll a dobogón.

Balassagyarmat-SBTC 2-0

Nagyon kell a pont a hazaiaknak, a Tarján pedig idegenben nem remekel.

• Szeretném, ha a jövő héten Nagy Szabolcs tippelne a forduló meccseire – passzolta tovább a labdát Pálinkás Gergő.