Oda a veretlenségünknek: Eger SE-Jászberényi FC 3-2 (2-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság mai, hatodik fordulójában a Heves megyei székhelyen lépett pályára csapatunk. Megszokott kezdőtizenegyünkből hiányzott az eltiltott Svedyuk Alex, a gyermeke születésénél éppen jelen lévő Szemere Balázs, csak a kispadon kapott helyet Ilkovics Miklós, míg Szöllősi Ferenc a bemelegítés alatt meghúzódott, s nem tudta vállalni a játékot.

Eger SE-Jászberényi FC 3-2 (2-0)

Szentmarjay Tibor stadion, 300 néző, vezette: Gaál Gyöngyi (Szilágyi Norbert, Benkó Róbert)

Eger: Tajti B. – Mikola, Farkas K., Gresó, Lőrincz, Pataki, Bohus, Debreceni, Benke, Rjaskó, Lakatos B. Edző: Vígh Ferenc.

Jászberény: Miski – László, Szanyi, Hevesi-Tóth, Fejes – Herczeg, Lékó (Bálint, 46.), Sándor I., Ludasi (Ilkovics, 46.) – Farkas J., Szanku (Szabó T., 74.). Edző: Arany László.

6. perc: Gresó 15 méterről elpasszolta a labdát Miski Zoltán mellett, 1-0.

17. perc: A védők mögé beívelt labdára Farkas Krisztián csapatt le és 10 méterről a hálóba lőtt, 2-0.

43. perc: Sándort buktatták a büntetőterületen belől, a megítélt tizenegyes Farkas János a kapu mellé lőtte.

62. perc: Jobb oldali beadásra Gresó érkezett és elemelte a labdát a kivetődő Miski mellett, 3-0.

75. perc: László jobb oldali beadását Herczeg 10 méterről, kapásból a kapuba lőtte, 3-1.

77. perc: Hevesi-Tóth indította Farkas Jánost, aki belépett a védők közé, majd 8 méterről a hálóba helyezte a labdát, 3-2.

Felforgatott csapatunk az első félidőben nem találta korábbi játékát, s bár a szünet után már jobb teljesítményt nyújtott, egyenlítenie nem sikerült.