Ez történt a tizenhetedik fordulóban

Az esztendő utolsó játéknapján csapatunk két gólos előnyről döntetlenre végzett a Gyöngyös ellen, s ezzel visszacsúszott a hatodik helyre a táblázaton.

A listavezető Füzesgyarmat szezonbeli első döntetlenét játszotta Cegléden, ám így is megőrzött két pontot előnyéből a Tállya ellen gólzáporos győzelmet arató DEAC-cal szemben. Az ESMTK vesztett állásból fordított és tartotta otthon a három pontot az Egerrel szemben. A Sényő gyengébb bajnoki kezdés után belejött a végére és a Putnok elleni sikerrel egy pontra felzárkózott a dobogósok mögé. A Tiszaújváros két perc alatt rúgott két góllal nyert a kis-Diósgyőr ellen, míg a Balassagyarmat az első negyedórában szerzett találattal verte a DVSC második csapatát.

Eredmények: Jászberényi FC-Gyöngyös 2-2, Cegléd-Füzesgyarmat 1-1, DEAC-Tállya 7-2, ESMTK-Eger 3-1, Sényő-Putnok 4-2, Tiszaújváros-DVTK II 2-1, Balassagyarmat-DVSC II 1-0.

Szabadnapos: Hatvan.