Ez történt a tizenegyedik fordulóban

A tizenegyedik forduló mérkőzéseit rendezték meg a hét végén a harmadosztályú bajnokságban. Csapatunk sajnos elveszítette veretlenségét, hazai pályán, a hosszabbítás perceiben kapott gólnak köszönhetően pont nélkül maradtunk a Tiszaújvárossal szemben.

A listavezető Füzesgyarmat tovább folytatta menetelését, zsinórban kilencedik meccsét megnyerve – ezúttal az Ózd ellen diadalmaskodott – erősítette meg első helyét. A DEAC idegenbe győzte le az Egert, míg a Cegléd otthon tartotta a három pontot a Balassagyarmattal szemben. Az ESMTK és a Sényő nem bírt egymással a fővárosban, így eltávolodtak az élmezőnytől. A Tállya Gyöngyösön, a Putnok Miskolcon, a kis-Loki pedig Hatvanban diadalmaskodott.

Eredmények: Jászberényi FC-Tiszaújváros 1-2, Füzesgyarmat-Ózd 3-1, Eger-DEAC 0-1, Cegléd-Balassagyarmat 1-0, ESMTK-Sényő 2-2, Gyöngyös-Tállya 0-2, DVTK II-Putnok 1-2, Hatvan-DVSC II 0-2.