Ez történt a nyolcadik fordulóban

Nem  hazai csapatok fordulója volt a nyolcadik a harmadosztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában. A nyolc találkozó közül mindössze kettőt tudtak megnyerni a vendéglátók, míg az idegenben játszók négy helyszínről is elvitték a három pontot.

Mint köztudott, csapatunk jókora balszerencsével, az utolsó pillanatban kapott gólnak köszönhetően 1-1-re végzett itthon a Nyírbátor ellen. A dobogón tanyázó hármas ugyanakkor begyűjtötte a három pontot: a Monor és a Salgótarján idegenben, az ESMTK otthon diadalmaskodott magabiztosan. Sőt, a Putnok és a DEAC sem hibázott, így a sima vereséget szenvedő Balassagyarmat hátrébb csúszott a tabellán. A Tiszafüred biztató idénykezdet után zsinórban negyedik vereségét szenvedte el, s továbbra is sereghajtóként áll a mezőny végén.

Eredmények: Jászberényi FC-Nyírbátor 1-1, MTK II-Monor 1-3, ESMTK-Balassagyarmat 3-0, DVTK II-Putnok 0-1, Gyöngyös-Salgótarján 1-2, DEAC-Tiszaújváros 3-2, Tiszafüred-Füzesgyarmat 0-1, Tállya-Cigánd 3-3.