Ez történt a negyedik fordulóban

A hét végén a negyedik forduló mérkőzésein léptek pályára a harmadosztályú bajnokság csapatai. Együttesünk “hatpontos” meccsen diadalmaskodott a Cegléd ellen, s ezzel egyet előre lépve a táblázaton, a második helyen tanyázik.

A bajnokság toronymagas esélyese, a Tiszakécske idegenben ütötte ki a pont nélkül álló Gyöngyöst. A BVSC nagy csatában nyert Sényőn és fellépett a dobogóra, míg az Eger Tiszaújvárosban köszörülte ki a múlt heti hazai csorbát. A fakók gólgazdag meccsét a Kisvárda nyerte Miskolcon, a Mezőkövesd II viszont továbbra is pont nélkül kullog a mezőny végén. A kis-Loki simán verte a Sajóbábonyt, miként a Füzesgyarmatnak sem okozott gondot a Balassagyarmat legyőzése. A Tállya és az SBTC nem bírt egymással.

Eredmények: Jászberényi FC-Cegléd 1-0, Gyöngyös-Tiszakécske 1-7, Sényő-BVSC 1-2, Tiszaújváros-Eger 0-1, Putnok-Mezőkövesd II 3-0, DVTK II-Kisvárda II 3-4, Füzesgyarmat-Balassagyarmat 3-0, Hatvan-Tiszafüred 3-2, DVSC II-Sajóbábony 5-0, Tállya-SBTC 0-0.