Ez történt a 31. fordulóban

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság 31. fordulójában eldőlt, hogy az újabb győzelmet arató Kazincbarcika a hátralévő mérkőzések eredményétől függetlenül már megnyerte a pontvadászatot, ugyanakkor a kiesés elkerüléséért továbbra is ádáz küzdelem zajlik.

Miután csapatunk döntetlenre végzett az RKSK elleni idegenbeli rangadón (0-0), a Monor győzelmével pontszámban beérte együttesünket a táblázaton. A kiesés rémétől fenyegetett Hatvan csak döntetlenre végzett az ESMTK ellen, ellenben a REAC, a BKV Előre és Debrecen II begyűjtötte a három pontot. A Hajdúböszörmény és Újpest II újabb vereségének köszönhetően már matematikailag is kiesett a harmadosztályból.

Eredmények: Kazincbarcika-Putnok 3-0, Monor-Tiszaújváros 1-0, Hatvan-ESMTK 1-1, REAC-Hajdúböszörmény 4-1, Diósgyőr II-Salgótarján 5-2, Tállya-MTK II 1-1, BKV Előre-Újpest II 6-2, Nyírbátor-Debrecen II 0-1.