Ez történt a 28. fordulóban

A hét végén a huszonnyolcadik forduló összecsapásait rendezték meg a harmadosztályú labdarúgó bajnokságban. Csapatunk újabb hazai döntetlenével visszacsúszott a táblázaton a harmadik helyre, előnye a negyedik előtt 11 pont.

A listavezető Kazincbarcika ha nem is parádézott, de magabiztosan gyűjtötte be a három pontot Hajdúböszörményben. A Monor nagy csatában nyert Erzsébeten, ellenben a Nyírbátor pontot vesztett Tállyán. Az RKSK nagy meglepetésre 8(!) gólt kapott a kiesőhelyen álló Debrecen II-től. A Tiszaújváros hazai pályán nem boldogult a sereghajtó Újpest II-vel, míg a Hatvan meglepetésre döntetlenre végzett a kis-MTK vendégeként. A Putnok hatpontos meccset nyert a BKV Előrével szemben, míg a REAC újabb fontos meccsen szenvedett vereséget.

Eredmények: Hajdúböszörmény-Kazincbarcika 0-2, ESMTK-Monor 0-1, Putnok-BKV Előre 2-0, Tállya-Nyírbátor 1-1, Tiszaújváros-Újpest II 2-2, MTK II-Hatvan 1-1, Debrecen II-RKSK 8-3, REAC-Diósgyőr II 0-2.