Ez történt a 15. fordulóban

Szombaton és vasárnap a tizenötödik forduló mérkőzéseit rendezték a harmadosztályú labdarúgó bajnokságban. Az őszi idényzárón csapatunk nagy küzdelemben, hazai pályán egygólos vereséget szenvedett az ESMTK együttesétől.

A listavezető Monor ugyan megizzadt a Tiszafüred ellen, de otthon tartotta a három pontot. A Salgótarján óriási bravúrt hajtott végre Nyírbátorban: a szünetben háorm gólos hátrányban volt Zoran Kuntic gárdája, mégis megnyerte a találkozót. Nem sikerült a bemutatkozása Szanyó Károlynak a balassagyarmati kispadon, csapata féltucatot kapott a Putnok otthonában. A Füzesgyarmat és a kis-Diósgyőr hat pontos meccset nyert a Tállya és a Debrecen ellen, míg a Gyöngyös meglepetésre döntetlenre végzett az MTK II vendégeként.

Eredmények: Jászberényi FC-ESMTK 0-1, Cigánd-Tiszaújváros 3-2, Monor-Tiszafüred 2-1, Nyírbátor-Salgótarján 3-4, Putnok-Balassagyarmat 6-3, Füzesgyarmat-Tállya 2-0, MTK II-Gyöngyös 0-0, DVTK II-DEAC 4-0.