Megvan: Tállya-Jászberényi FC 0-1 (0-1)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután az ország keleti csücskében lépett pályára csapatunk a bajnokság tizennyolcadik fordulójának mérkőzésén. Vendéglátónk, a Tállya KSE gárdája a sporttelepén zajló munkálatok miatt ibrányi “albérletben” kénytelen megrendezni hazai találkozóit.

Tállya-Jászberényi FC 0-1 (0-1)

Ibrány, 200 néző, vezette: Jakab Árpád (Kulcsár Dániel, Szabó Ferenc)

Tállya: Tarr – Horváth B., Paranai, Németh D., Minczér, Potyka, Nyitrai, Németh B., Lippai, Szívós, Bocsi. Edző: Uray Attila.

JFC: Miski – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő – Ilkovics, Sándor I. – Albert Á. (László, 90.), Szöllősi (Svedyuk, 80.), Ludasi – Farkas J.  (Herczeg, 87.). Edző: Huszák Géza.

2. perc: Ludasi Martin ugyan bevette a hazai kaput, de találatát a játékvezető les miatt érvénytelenítette.

31. perc: Sándor István hajszál pontos beadását Ludasi bólintotta a hálóba, 0-1.

Megdolgoztunk a győzelemért. A szünetig eldönthettük volna a meccset, nem sikerült, emiatt a második félidőben birkóznunk kellett a három pontért.