Ez a három pont is megvan: DVTK II-Jászberényi FC 0-1 (0-1)

Ma kora délután a 18. forduló mérkőzésein léptek pályára a harmadosztályú bajnokság résztvevői. Csapatunk az élvonalbeli Diósgyőr második számú gárdájánál vendégeskedett.

DVTK II-Jászberényi FC 0-1 (0-1)

Miskolc, zárt kapuk, vezette: Jakab Árpád (Farkas Dávid, Molnár László)

DVTK II: Bukrán – Mrva, Ivánka, Zsiga, Farkas M., Nagy Á., Omarashvili, Gönczi, Csatári, Karika, Kispál. Edző: Zsivóczky-Pandel Gyula.

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz, László (Szanyi) – Fekete O. (Fekete M.), Gergely, Pálinkás – Hodgyai (Micskó). Edző: Német Gyula.

4. perc: Fekete Olivért buktatták a diósgyőri tizenhatos előterében. A szabadrúgáshoz letett labda mögé Lőrincz Attila Attila állt oda, és középről, 22 méterről kilőtte a jobb felső sarkot, 0-1.

93. perc: Lőrincz Attilát a játékvezető reklamálásért, második sárga lappal kiállította.

Bennünket is utolért a betegség és sérüléshullám, mindössze három mezőnyjátékos-cserével tudtunk csak elutazni Borsodba. Csapatunk rendkívül szervezett játékot nyújtott a remek formában lévő kis-Diósgyőr otthonában, és egy, a találkozó elején szerzett góllal mindhárom pontot hazahozta.