Bravó! Tiszakécske-Jászberényi FC 1-2 (1-2)

Ma este a listavezető Tiszakécske együttesének vendége volt csapatunk az NB III-as bajnokság ötödik fordulójának rangadóján.

Tiszakécske-Jászberényi FC 1-2 (0-2)

Tiszakécske, 800 néző, vezette: Nagy Róbert (Berényi Ákos,Belicza Péter)

Tiszakécske: Molnár – Oláh, Fülöp, Kiprich, Zvara (Galacs, 46.) – Horváth, Ternován (Szabó D., 65.), Farkas – Pongrácz, Máté (Zádori, 46.), Simon. Edző: Nagy Sándor.

JFC: Bonica – Szemere, Torkos, Aranyos, Süttő – Lőrincz – Fekete O. (Szanyi, 71.), Albert Á., Szőllősi, Pálinkás (Fekete M., 51.) – Hodgyai (Gergely, 64.). Edző: Német Gyula.

35. perc: Pálinkás öt méterről Molnár kapus lába mellett gurított a hálóba, 0-1.

39. perc: Pálinkás használta ki a kínálkozó lehetőséget és középről Molnár kapujába bombázott, 0-2.

54. perc: Paprikás a hangulat a pályán és a kispadoknál egyaránt: Süttő Attila sárgát, a kécskei kapusedző, Nagy Zsolt piros lapot kapott.

67. perc: Oláh 15 méterről tekert Bonica kapujába, 1-2.

80. perc: Fekete Márk belépőjét piros lappal jutalmazta a játékvezető, így emberhátrányban fejezzük be a mérkőzést.

93. perc: Szabó Dávid lövését védte óriási bravúrral Bonica.

Csapatunk óriási bravúrt hajtott végre azzal, hogy idegenben győzte le a bajnokság toronymagas esélyesét, a tavasszal még az NB II-ben szerepelt Tiszakécskét, s ezzel a sikerrel fellépett a dobogó legfelső fokára.

Fotó: Agócs László