Esélyünk sem volt: Jászberényi FC-Monor 0-5 (0-2)

Ma délután a már bajnoknak tekinthető Monor együttesét fogadta csapatunk a bajnokság 24. fordulójában megrendezett összecsapáson.

Jászberényi FC-Monor 0-5 (0-2)

Gyöngyös, 200 néző, vezette: Hanyecz Bence (Belicza Bence, Vrbovszki Pál)

Jászberény: Menczeles – Lékó (Nagy R., 46.), Kis B., Hevesi-Tóth, Fejes – Túri – Lukács, Tisza, Ludasi, Patócs (Kürti, 60.) – Farkas J.(Galambos, 65.) Edző: Arany László.

Monor: Bozsó – Karacs, Hunya, Ficsór, Sági – Mundi, Pintér D., Berki, Tóth B., Barthel – Tóth Á. S. Edző: Horváth Dávid.

6. perc: Bal oldali beadás után Ficsór könnyedén helyezett a hálóba, 0-1.

30. perc: Az asszisztens lest jelzett a monori támadás alkalmával, védőink megálltak, a játékvezető azonban tovább engedte a játékot. Az egyedül kilépő Tóth Ádámot Menczeles csak szabálytalanul tudta megállítani a tizenhatoson belül, a büntetőt Tóth Barna értékesítette, 0-2.

47. perc: Jobb oldali beadás után Tóth Ádám 5 méterről lőtt a kapuba, 0-3.

83. perc: Ezúttal is a jobb oldalról érkezett a pontos beadás, a gólkirály jelölt Tóth Barna a léc alá fejelt, 0-4.

89. perc: Bal oldalról emeltek pontosan a kapunk elé, Tóth Barna pedig önmaga harmadik, csapata ötödik gólját szerezte, 0-5.

Csapatunk túlzottan is megilletődötten lépett pályára a listavezető ellen, mely könyörtelenül kihasználva hibáinkat, fölényes győzelmet aratott.