Esélyeshez méltó magabiztossággal: Sajóbábony-Jászberényi FC 0-3 (0-2)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután az újonc, kiesés elől menekülő Sajóbábony vendége volt csapatunk az NB III-as bajnokság huszadik fordulójának összecsapásán.

Sajóbábony-Jászberényi FC 0-3 (0-2)

Sajóbábony, 200 néző, vezette: Kárpály Mihálny (Kovács II Gábor, Soós András)

Sajóbábony: Giák – Molnár M., Icsó, Balogh D., Kemény,Tóth I., Bodnár I., Engel, Sebők, Fazekas, Tucsa. Edző: Kriston István.

JFC: Miski – Szemere, Szanyi, Ilkovics, Süttő – Szöllősi, Sándor I., Ludasi – Albert (Szanku, 86.), Farkas J. (Herczeg, 82.), Svedyuk (László, 77.). Edző: Huszák Géza.

23. perc: Süttő jobb oldali szögletből Farkashoz gurított, aki visszatette a feladónak, balhátvédünk pedig egy csel után kilőtte a rövid alsó sarkot, 0-1.

31. perc: Szanyi indította Farkast a jobb oldalon, csapatkapitányunk pontosan centerezett, az érkező Ludasi pedig 5 méterről könnyedén passzolt a hálóba, 0-2.

49. perc: Szöllősi remek tempóban indította a védők közül kilépő Farkast, aki a végsőkig kivárva a lövéssel, végül 3 méterről helyezett a kapuba, 0-3.

Csapatunk már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát. Két gólt szerezve nyugodtan térhettünk pihenőre a szünetben, így a második játékrészben már azt játszhattuk, amit ilyenkor kell a biztos győzelem érdekében.