Első helyet ér a győzelem: Salgótarján-Jászberényi FC 0-4 (0-1)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután a huszonkettedik forduló mérkőzésén lépett pályára csapatunk. Vendéglátónk a nagy múltú Salgótarján együttese volt. Vezetőedzőnk egyetlen helyen változtatott múlt heti kezdőcsapatán, a támadó Svedyuk Alex helyett Ilkovics Miklóst küldte pályára a bevonuláskor.

SBTC-Jászberényi FC 0-4 (0-1)

Szojka Ferenc-stadion, 200 néző, vezette: Mencsik László (dr. Ambrus Dániel, Nagy Petra)

Salgótarján: Végh – Nagy G., Tarlósi P., Szabó T., Benkő-Bíró, Kitl, Grajzel, Híves, Tarlósi M., Magos, Barta. Edző: Vágó Attila.

JFC: Miski – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, Süttő – Ilkovics – Albert Á., Sándor I., Szöllősi (Svedyuk, 60.), Ludasi (Herczeg, 83.) – Farkas J. (Szanku, 85.). Edző: Huszák Géza.

43. perc: Süttő beadását Ludasi Martin 5 méter a kapuba sodorta, 0-1.

62. perc: Svedyuk háromszögezett Farkas Jánossal, utóbbi az ötös sarkáról higgadtan emelt a kapuba, 0-2.

84. perc: Albert-Herczeg-Farkas volt a labda útja, centerünk egy csel után 10 méterről a kapu közepébe lőtt,  0-3.

88. perc: Ilkovics a saját térfelünkről indította Svdeyuk Alexet, aki lefutotta védőjét és 12 méterről a kapuba helyezete a labdát, 0-4.

Csapatunk okosan, higgadtan futballozva magabiztos győzelmet aratott, s mivel riválisai vereséget szenvedtek, átvette a vezetést a táblázaton.