Egyetlen kihagyás döntött: BVSC-Jászberényi FC 1-0 (0-0)

Ma délután a fővárosban, a kirobbanó formában lévő BVSC otthonában lépett pályára csapatunk a 29. forduló mérkőzésén.

BVSC-Jászberényi FC 1-0 (0-0)

Szőnyi út, zárt kapuk mögött, vezette: Zimmermann Márió (Kulcsár Dániel, Hovanecz Máté)

BVSC: Horváth G. – Májer, Komódi (Balázs, 46.), Tóth K., Szilágyi – Balogh M., Pintér (Simon, 71.), Fisli – Schrammel (Kelemen, 50.), Murai (Földes, 89.), Ladányi. Vezetőedző: Cénó Bálint.

JFC: Bonica – László, Papp P. (Nagy Sz., 86.), Aranyos, Süttő – G. Bíró (Micskó, 72.), Lőrincz – Lukács, Szőllősi (Apró, 92.), Deli (Gémes, 72.) – Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula.

67. perc: Jobb oldali beadás után a Bonica által kitenyerelt labdát nem tudták védőink kivágni, érkezett Ladányi és 6 méterről a kapu közepébe lőtt, 1-0.

92. perc: Bonica a felezővonalnál szabálytalankodott, sárga lapot kapott. Mivel ez a második volt neki, a játékvezető felmutatta a pirost is.

Teljesen kiegyenlített meccset vívtunk a zsinórban tizenegyedik győzelmét arató fővárosi gárdával. Igazi rangadó volt, melyen sajnos egyetlen kihagyásunk végzetesnek bizonyult …