Egy ponttal tértünk haza: Eger-Jászberényi FC 1-1 (0-0)

Ma kora délután a bajnokság 15. fordulójának mérkőzésén léptek pályára a harmadosztály együttesei. Csapatunk az Eger gárdájához utazott a három pont reményében.

Eger-Jászberényi FC 1-1 (0-0)

Szentmarjai-stadion, 200 néző, vezette: Jakab Árpád (Benkő Róbert, Gavalla-Kulcsár Judit)

Eger: Nacsa – Debreczeni, Vajda, Farkas (Bartusz, 78.), Gajda, Csiki, Vitelki, Lőrincz, Kis G., Haász (Valkay, 46.), Benke. Edző: Sütő Szilárd.

JFC: Miski – Szemere, Lakatos B., Lakatos G., Szabó T. (Ludasi, 48.) – Sándor I. – Gresó (Balogh M.,75.), Király O. (Győrfi, 66.), Szöllősi, László – Pálinkás G. Edző: Német Gyula.

48. perc: Gresó beadását Szemere 6 méterről a kapuba fejelte,0-1.

75. perc: Gyors egri támadás után Gajda 16 méterről a bal felső sarokba helyezett, 1-1.

Az első félidőben több helyzetünk is volt. A másodikban a hazai csapat feljavult játékának köszönhetően kiegyenlítődött a mérkőzés. Igazságos döntetlen született.