Ebben a meccsben több volt: ESMTK-Jászberényi FC 2-1 (2-1)

A harmadosztályú labdarúgó bajnokság mai zárfordulójában a fővárosban lépett pályára csapatunk.

ESMTK-Jászberényi FC 2-1 (2-1)

Budapest, Ady E. úti pálya, 200 néző, vezette: Molnár Réka (Kurinka Béla, Farkas Dávid)

ESMTK: Bonica – Lázár, Bányai , Tóbiás – Horváth L., Mohácsik, Soós, Mészáros L. – Madarász, Pölöskei, Markovics. Edző: Turi Zoltán

Jászberény: Menczeles – Szanyi, Turi, Hevesi-Tóth, Fejes – Szabó T. (Kürti, 60.) – Nagy R., Tisza, Polák (Szabó Á., 91.) – Bálint A. (Galambos, 80.), Farkas J. Edző: Arany László

7. perc: Fejes-Farkas-Nagy Ricsi volt a labda útja, az utolsó passzt Farkas János 10 méterről helyezte a kapuba, 0-1.

29. perc: Bal oldali beadás elsuhant védőink és kapusunk előtt is, a hosszún érkezett Lázár és a hálóba lőtt, 1-1.

35. perc: Menczeles bravúrral hárította Pölöskei lövését.

37. perc: Bal oldalról befelé cselezett Soós, majd 16 méterről kilőtte a hosszú sarkot, 2-1.

65. perc: Fejes 25 méteres bombáját bravúrral hárította Bonica.

85. perc: Bálint lábában volt az egyenlítés, ám lövését hárította a hazaiak kapusa.

Jól kezdtük a mérkőzést, ám vezetésünk után átvette az irányítást a hazai együttes és még a szünet előtt a maga javára fordította meg az állást. A második játékrészben több helyzetünk is volt, de nem tudtunk túljárni az erzsébeti kapus eszén.