DVTK II-Jászberényi FC 6-1 (3-0)

Ma délután megkezdődött a 2019-2020-as pontvadászat második felvonása. Csapatunk a kis-Diósgyőr vendége volt Miskolcon.

Miskolc, 100 néző, vezette: Gál Péter (Kulcsár Dániel, Gordos Árpád)

DVTK II: Bukrán- Ricardo, Ivánka, Lázár, Zsiga, Óvári, Budaházi, Farkas, Tóth B., Orosz, Adukor. Edző: Vég Csongor.

JFC: Csutorka (Juhász, 10.) – Szabó T., Ágoston, Süttő, Papp P. (Drávucz, szünet), László – Szemere, Szöllősi, Ludasi, Pálinkás – Nagy Sz (Balogh B., szünet). Edző: Német Gyula.

10. perc: Egy visszapasszolt labdát a korábban megsérült és cserére készülő Csutorka nem tudta elrúgni, Ricardo pedig 8 méterről könnyedé lőtt a fekvő kapus mellett a hálóba, 1-0.

24. perc: Jobb oldali beadás után a visszapasszolt labdát Zsiga 6 méterről a hosszúba helyezte, 2-0.

27. perc: Szemere 16 méterről a felső lécre bombázott.

29. perc: Szöllősi szabadrúgását a felső léc hárította.

30. perc: Pálinkás 5 méterről, ajtó-ablak helyzetben telibe lőtte a hazai kapust.

38. perc Ludasi került ziccerbe, 5 méteres lövését Bukrán bravúrral hárította.

40. perc: Hosszú előre ívelés átszállt a védőink felett, Ricardo kiugrott vele és a kifutó Juhász fölött a hálóba emelt, 3-0.

70. perc: Juhász védett egy 18 méteres lövést, a kipattanóra Óvári érkezett és nem hibázta el a ziccert, 4-0.

80. perc: Süttő kiugratta Baloghot, aki a tizenhatoson belül keresztbe passzolt, Szermere pedig 8 méterről a hálóba lőtt, 4-1.

85. perc: Jobb oldali begurítás után Tóth Borisz 7 méterről kilőtte a hosszút, 5-1.

86. perc: Jobb oldali támadás végén Mertse 2 méterről sodorta a hálóba a labdát, 6-1.