Szünet után jöttek a gólok: DVTK II-Jászberényi FC 0-3 (0-0)

Ma kora délután, a harmadosztályú labdarúgó bajnokság tizenkettedik fordulójában lépett pályára csapatunk. Mi sem bizonyítja jobban, hogy elégedett volt az előző fordulóban mutatott játékkal Arany László, minthogy ugyan annak a kezdő tizenegynek szavazott ismét bizalmat, mely magabiztos játékkal győzte le a Tiszaújvárost.

DVTK II-Jászberényi FC 0-3 (0-0)

Miskolc, 100 néző, vezette: Takács Ákos (Benkő Róbert, Gavalla-Kulcsár Judit)

DVTK II: Bukrán – Szűcs, Varga J. (Erdősi, 69.), Tóth B., Géringer L., Farkas M., Orosz (Valkay, 42.), Zsiga, Géringer T., Jónyer (Korbély, 69.), Fenyőfalvi. Vezetőedző:

Jászberény: Menczeles – Szanyi, Hevesi-Tóth, Ilkovics (Győrfi, 72.) – Szemere, Sándor I. Ludasi, Fejes – Herczeg (Bálint, 70.), Farkas J. (Szanku, 81.), Svedyuk. Vezetőedző: Arany László.

51. perc: Herczeg egy csel után, 10 méterről, jobbal, a bal sarokba helyezte a labdát, 0-1.

64. perc: Herczeg jobb oldali beadása után Svedyukot fejbe rúgták a tizenhatoson belül, a jogos büntetőt Farkas János magabiztosan értékesítette.

79. perc: Fejes bal oldali beadását Farkas János 14 méterről vágta a hálóba, 0-3.

Bár az első félidőben is megvoltak a lehetőségeink, ám akkor Farkas és Herczeg is kihagyta ziccerét. A szünet után viszont már sokkal koncentráltabban játszottunk, s ez a gólok számában is megmutatkozik.