DVSC II-Jászberényi FC 3-3 (2-3)

Ma este a 38. forduló mérkőzésével véget ért a 2020-21-es NB III-as bajnokság. Csapatunk Debrecenben zárta a szezont.

Nagyerdei Stadion, vezette: Szabó Levente (Balla Levente, Tóth Ádám)

DVSC II: Nagy S. – Jankelic, Kovács R., Tordai (Juhász, 66.), Talpalló (Simon, 74.), Bényei, Gyönyörű, Gellén, Maruscsák, Fűzfői, Kovács G. Vezetőedző: Igor Bogdanovics.

JFC: Bonica – László, Palcsó, Aranyos, Süttő – Lőrincz – Lukács, Szőllősi (Szanyi, 69.), Nagy Sz. (Micskó, 72.) – Gémes (Kurunci, 81.), Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula.

3. perc: Nagy Szabolcs bedobása után Gémes 15 méterről a bal alsóba bombázott, 0-1.

24. perc: A felezővonalról felívelt szabadrúgás átszállt védőink felett, Talpalló pedig 10 méterről kilőtte a jobb sarkot, 1-1.

29. perc: Gellén 35 méterről bombagólt lőtt, 2-1.

38. perc: Süttő jobb oldali szögletét Pálinkás 5 méterről fejelte a hálóba, 2-2.

39. perc: Pálinkás megelőzve védőjét lefejelte a labdát Szőllősinek, aki egy lövőcsel után, ballal, 15 méterről a jobb alsó lőtt, 2-3.

63. perc: Jobb oldali szögletre Kovács Róbert remekül érkezett és védhetetlenül fejelt a hálóba, 3-3.

Csapatunk debreceni pontszerzése egyben azt is jelenti, hogy a dobogó harmadik fokán fejezte be a bajnokságot.

(Fotó: Agócs László)