Ezt nagyon elszúrtuk: DEAC-Jászberényi FC 5-1 (3-1)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma délután a harmadosztályú bajnokság nyolcadik fordulójának mérkőzésén lépett pályára csapatunk. Vendéglátónk az egykori élvonalbeli játékosokkal megtűzdelt debreceni egyetemi klub volt.

DEAC-Jászberényi FC 5-1 (3-1)

Debrecen, 200 néző, vezette: Valu Tibor (Soós András, Belicza Bence)

DEAC: Szabados – Nagy Z., Kónya, Máté, Bíró (Bucz, 91.) – Nagy R. (Kerekes, 79.), Ramos (Kovács M., 88.), Spitzmüller, Balogh K. – Karikás, Sidibe. Edző: Sáfár László.

Jászberény: Miski – Szemere, Szanyi, Hevesi-Tóth, László (Szabó T., 55.) – Szöllősi (Győrfi, 73.), Sándor I., Ludasi – Herczeg, Farkas J., Svedyuk (Szanku, 85.). Edző: Arany László.

9. perc: Jobb oldali beadás után Balogh 10 méterről a hálóba helyezte a labdát, 1-0.

19. perc: Ezúttal a bal oldalról tekeredett veszélyesen a kapunk elé a labda, érkezett Bíró és 8 méterről a jobb sarokba fejelt, 2-0.

27. perc: László bal oldali beadását Farkas János 7 méterről vágta a bal sarokba, 2-1.

30. perc: Jobb oldali beívelés után Sidibe passzolta a hálóba a labdát, 3-1.

60. perc: Bíró végleg eldöntötte a mérkőzés sorsát, a tizenegyespontról nem kegyelmezett, 4-1.

85. perc: Ramos indította Kerekest, aki 10 méterről úgy lőtt a hálóba, hogy labdája a kapufáról pattant a gólvonal mögé, 5-1.

Bár a találkozó elején akadt néhány helyzetünk, ám kihagytuk azokat, azt követően pedig csak futottunk az eredmény után. Ezúttal halvány teljesítményt nyújtottunk, a hazaik győzelme megérdemelt.