Csepel-Jászberényi FC 2-0 (1-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ma késő délután újabb felkészülési mérkőzésen lépett pályára csapatunk. A találkozón kijöttek a hibáink: hiába dolgoztunk ki több ziccert is, képtelenek voltunk gólt szerezni, a felállt védelemmel pedig nem tudtunk mit kezdeni.

Csepel, 100 néző

JFC: Menczeles – László (Szabó T.), Hevesi-Tóth, Kis B., Lékó – Tisza, Mile, Ludasi – Lukács, Szilágyi (Háda), Nabil (Wágner). Edző: Gelei Károly.

20. perc: Szilágyi labdát vesztett a csepeli térfél közepe táján, s a hazaiak villámgyorsan végig vitték kontrájukat, melyet Tóth Csaba eredményesen fejezett be, 1-0.

72. perc: Mi rúgtunk szögletet, mégis mi kaptunk gólt. A beívelt labdát kivágták a védők, s a csepeliek Somodi révén ezúttal is góllal fejezték be a kontrát, 2-0.