Ma délután Cegléden lépett pályára csapatunk bajnoki mérkőzésen.

Ceglédi VSE-Jászberényi FC 1-1 (0-0)

Zsengellér Gyula Sporttelep, zárt kapuk, vezette: Borbás Bottyán (Bereczki Bence, Flinta Zoltán)

CVSE: Mikler – Bagó, Csendes, Kuti, Polyák, Takács K., Szabó R., Damásdi, Kovács L., Pleszkán, Markó. Vezetőedző: Makrai László.

JFC: Bonica – László, Papp P., Aranyos, Süttő – G. Bíró (Palcsó, 64.) – Lukács, Lőrincz, Szőllősi (Nagy L., 81.), Deli (Gémes, 71.) – Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula.

35. perc: Lőrincz szögletét Papp Patrik a felső lécre fejelte.

53. perc: A tizenhatos bal sarkáról Damásdi  a jobb alsó sarokba tekerte a labdát, 1-0.

67. perc: László buktatásért megkapta második sárga lapját, így mehetett zuhanyozni.

79. perc: Gémest buktatták 22 méterre a kaputól, a szabadrúgásból Lőrincz kilőtte a jobb felsőt, 1-1.

Már az első félidőben el kellett volna döntenünk a meccset … A Cegléd szinte az egyetlen helyzetét kihasználva tartotta otthon az egy pontot.