Máris búcsúztunk a Magyar Kupától: Sényő-Jászberényi FC 3-2 (0-2)

Ma délután a Magyar Kupa hatodik fordulójában, a csoport rivális Sényő otthonában lépett pályára csapatunk.

Sényő-Jászberényi FC 3-2 (0-2)

Sényő, 300 néző, vezette: Veizer Roland (Horváth Roland, Szabó Ferenc)

Sényő: Gazsi – Klepács, Hadházi, Szokol, Fabu, Fenyőfalvi, Kristófi, Boros, Kapacina V., Lizák, Márton.  Edző: Imrő László.

JFC: Menczeles – Szabó T. (Sándor I., 55.), Lakatos G., Lakatos B., Süttő – Király (Szöllősi. 70.) , Ludasi, Győrfi, Balogh M. (Balogh B., 65.) – Gresó, Nagy Sz. Edző: Német Gyula.

40. perc: Nagy Szabolcs labdát szerzett a vendég térfél közepén, majd 18 méterről kilőtte bal alsót, 0-1.

45. perc: Nagy Szabolccsal szemben szabálytalankodtak a kaputól 22 méterre. Süttő szabadrúgása a bal felső sarokban landolt, 0-2.

48. perc: Szabó Tamás buktatta ellenfelét, a 20 méteres szabadrúgásból Klepács szépített, -2.

52. perc: Bal oldali szöglet után a visszagurított labdát Kapacina Valér 13 méterről a bal felső lőtte, 2-2.

54. perc: Jobb oldali beadás kiperdült Menczeles kezéből, s a labda Lakatos Béláról a hálóba pattant, 3-2.

Az első félidő hajrájában szerzett két gól után úgy tűnt, hogy megvan a mérkőzés, ám a hazaiak a szünet után 8 perc alatt megfordították az eredményt és kiharcolták a továbbjutást.