Békéscsaba II-Jászberényi FC 4-2 (2-1)

A harmadosztályú bajnokság 31. fordulója már ma délelőtt elkezdődött, csapatunk 11 órakor Békéscsabán lépett pályára.

Békéscsaba, 200 néző, vezette: Virág András (Hovanecz Máté, Derdák Dominik)

Békéscsaba II: Tóth A. – Kasik (Mágocsi), Zvara, Pap Sz., Korógyi (Zahorán), Oláh (Sipaki), Bónus (Czvalinga), Babinyecz, Szabó Zs., Szabó Cs., Varga T. (Marik). Vezetrőedző: Brlázs István.

JFC: Menczeles – Németh N. (Nagy Sz.), Tóth O., Szanyi, László (Micskó) – Muhari, Erdős, Palcsó (Kurunci), Balla (Szanku) – Szőllősi – Borics (Izsold). Vezetőedző: Német Gyula.

9. perc: Jobb oldali beadás után Varga középről 8 méterről a bal sarokba helyezte a labdát, 1-0.

20. perc: Muharinál látott szabálytalanságot a játékvezető a tizenhatoson belül, a büntetőt Szabó Zsombor a kapu közepébe lőtte, 2-0.

31. perc: Tóth Olivért buktatták a tizenhatos jobb sarkánál, Szőllősi szabadrúgása a jobb alsó sarokba vágódott, 2-1.

55. perc: Bal oldali beadás után Oláh 10 méterről kilőtte a jobb alsót, 3-1.

70. perc: Balla ment el a bal oldalon, pontosan centerezett, Muhari pedig 6 méterről a hosszú sarokba csúsztatott, 3-2.

72. perc: Középen labdát szereztek a hazaiak, az indítást Bónus kapta, aki 18 méterről a bal alsóba lőtt, 4-2.

Hiába lőtt ismét szépségdíjas szabadrúgásgólt a 34. születésnapján éppen ma ünneplő csapatkapitányunk, Szőllősi Ferenc, együttesünk az egész meccsen csak futott az eredmény után.