Békéscsaba II-Jászberényi FC 2-2 (1-1)

Egyhetes edzőtáborunk zárásaként ma este még újabb felkészülési meccsen lépett pályára csapatunk. Ellenfelünk az NB III-ban újonc Békés megyei együttes volt.

Szarvas, 100 néző

Békéscsaba II: Apró – Zelik, Szabó Cs., Czvalinga, Kasik, Farkas Á., Zvara, Styecz, Tóth B., Oláh, Kiss. Edző: Balázs Gábor.

A II. félidőben pályára lépett: Winter (kapus), Szabó Zs., Balog Zs., Sipaki, Zahorán, Marik, Váradi, Bónus

JFC: Bonica – Szanyi, Tóth O., Aranyos, Sárossy – Palcsó – Polák, Asztalos, Szőllősi. Lakatos, Farkas B. Edző: Német Gyula.

A II. félidőben pályára lépett: Hajnal (kapus), Muhari, Borics, Kurunci, Benedek, Micskó, Izsold, Nagy Sz.

Gólszerzők: Aranyos (0-1) a 25., Aranyos (öngól, 1-1) a 40., Bónus (2-1) azt 52., Kurunci (2-2) a 62. percben

A találkozó méltó lezárása volt az egyhetes edzőtábornak. A fiatal, lendületes csabai gárda ellen játékosaink a nagy terhelést követően az utolsó erejüket megfeszítve küzdöttek és értek el döntetlent.