Akár nyerhettünk is volna: Balassagyarmat-Jászberényi FC 2-2 (2-0)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A labdarúgó NB III. tizenkilencedik fordulójában a szezont nagy reményekkel kezdő Balassagyarmat otthonában lépett pályára csapatunk.

Balassagyarmat-Jászberényi FC 2-2 (2-0)

Balassagyarmat, 300 néző, vezette:Horváth Tibor (Imrő János, Révész Csilla)

Balassagyarmat: Szűcs L. – Pintér B., Rása, Csendes, Nagy G. – Szanyó (Bódis), Magos (Molnár S.), Erdei – Szita, Kovács K., Németh E. (Szalánszki). Edző: Szanyó Károly.

JFC: Miski – Lukács, Mile, Hevesi-Tóth, Kis B. (Lékó) – Túri – Ludasi, Tisza, Kürti (Patócs) – Bálint A., Galambos (Fejes). Edző: Arany László.

7. perc: Jobb oldali begurítás után Szanyó Dániel 7 méterről a hálóba helyezett, 1-0.

40. perc: Bal oldali beadás egyedül találta Szanyót, aki 8 méterről nem hibázta el a lehetőséget, 2-0.

49. perc: Tűzijátékot rendeztünk a hazai kapu előtt, végül a kipattanó labdát Tisza Kálmán 12 méterről úgy lőtte a hálóba, hogy a labda Erdeiről vágódott a gólvonal mögé, 1-2.

88. perc: Ludasi szögletét Tisza visszafejelte, érkezett Patócs és a kapuba bombázott, 2-2.

Két ellentétes félidőt láthattak a nézők. Az első felvonásban Miski Zoltán három bravúrja is kellett, hogy meccsben maradjon csapatunk. Szünet után viszont gyökeresen megváltozott a találkozó képe, nem csak hogy ledolgoztuk hátrányunkat, de Bálint Artúr és Hevesi-Tóth Tamás is ordító ziccerben hibázott.