Ajka-Jászberényi FC 0-2 (0-2)

Csapatunk egyhetes ausztriai edzőtábora végeztével ma elindult hazafelé. Útját megszakítva megállt Ajkán, ahol az NB II-es újonc ellen lépett pályára.

Ajka-Jászberényi FC 0-2 (0-1)

Ajka, 100 néző, vezette: Szalai László

Ajka: Horváth D. – Bonivárt, Pákai, Görgényi, Nagy B. – Csizmadia, Kenderes, Nagy I., Lengyel – Lakatos I., Oláh.

A II. félidőben pályára lépett: Balogh M., Markó, Nagy E., Major, Horváth P., Csemer, Erős, Szabó N. Edző: Kis Károly.

JFC: Miski – Szemere, Ilkovics, Lakatos G., Süttő – László, Ludasi, Lakatos B., Király O. – Pálinkás, Gresó.

A II. félidőben pályára lépett: Sándor I., Balogh B., Szöllősi, Szabó T., Penczner, Nagy Sz., Menczeles. Edző: Német Gyula.

7. perc: Szemere bedobását Lakatos Béla megcsúsztatta, érkezett Pálinkás és 5 méterről a hálóba bólintotta a labdát, 0-1.

44: perc: Bal oldali támadás végén Lakatos tette Süttő elé a labdát, beadását Gresó vissza tette Lakatos el, aki azonnal kiugratta a lyukra futó Szemerét, szélsőnk pedig 10 méterről kilőtte a bal alsó sarkot, 0-2.

58. perc: Süttő az első félidőben labdaelrúgás miatt kapott sárga lapja után úgy szabálytalankodott Majorral, hogy a játékvezető másodjára is figyelmeztette, így mehetett zuhanyozni.

Csapatunk – különösen az első félidőben – remek teljesítményt nyújtott, több helyzetet dolgozott ki, mint NB II-es ellenfele és megérdemelten nyerte meg a találkozót.