A második félidő hozta a gólokat: ESMTK-Jászberényi FC 3-1 (0-0)

Ma délután a fővárosban, a tavalyi ezüstérmes otthonában lépett pályára csapatunk a harmadosztályú labdarúgó bajnokság tizennegyedik fordulójának összecsapásán.

ESMTK-Jászberényi FC 3-1 (0-0)

Pesterzsébet, 300 néző, vezette:Borbás Aurél (Csóra Szabolcs, Nagy Péter)

ESMTK: Bonica – Lázár, Privigyei , Markovics, Tóbiás – Túri, Bányai (Mohácsik, 90.), Szabó Á. – Kovács D.  (Bartha, 66.), Soós, Horváth L. (Nagy R., 76.) Edző: Túri Zoltán.

Jászberény: Menczeles – Ludasi (László, 83.), Szanyi, Hevesi-Tóth, Fejes (Szanku, 83.) – Szemere, Sándor I., Szöllősi – Ilkovics (Herczeg, 53.), Farkas, Svedyuk. Edző: Arany László.

48. perc: Két védőnk között Horváth Levente a kapuba emelt, 1-0.

52. perc: Horváthot buktatták a tizenhatoson belül. A jogos büntetőt Bonica a hálóba lőtte, 2-0.

61. perc: Farkas-Herczeg összjáték végén Herczeget a tizenhatoson belül buktatták a hazai védők. A játékvezető büntetőt ítélt. A tizenegyest Hevesi-Tóth  értékesítette, 2-1.

62. perc: Herczeg 20 méteres lövése a kapufát találta el.

92. perc: Hazai támadás után a csereként beállt Bartha 8 méterről a hálóba helyezett, 3-1.