A hatodik forduló eredményei

Szombaton és vasárnap a hatodik forduló mérkőzésein léptek pályára a harmadosztályú együttesünk. Csapatunk megnyertnek tűnő meccset adott döntetlenre a Cigánd ellen.

A Monor esélyeshez méltó magabiztossággal nyert a Nyírbátor ellen, míg a Salgótarján idegenbeki rangadón diadalmaskodott Debrecenben. Az ESMTK vért izzadva ugyan, de otthon tartotta a három pontot a Tiszafüreddel szemben, míg a kis-MTK az utolsó percben elért góllal biztosította be győzelmét a Putnok ellen. A Tiszaújváros gyenge rajt után lassan kiegyenesedik és felzárkózott a középmezőnybe, ugyanakkor a Tállya egyelőre nem találja tavaszi önmagát.

Eredmények: Jászberényi FC-Cigánd 2-2, Monor-Nyírbátor 3-0, ESMTK-Tiszafüred 1-0, DEAC-Salgótarján 0-2, MTK II-Putnok 2-0, Tállya-Balassagyarmat 0-1, DVTK II-Tiszaújváros 0-1, Gyöngyös-Füzesgyarmat 1-1.