A 3. forduló eredményei

Még csak a harmadik forduló mérkőzéseit rendezték a harmadosztályú labdarúgó bajnokság Keleti csoportjában, de már nincs száz százalékos csapat a mezőnyben.

Az eddig hibátlan Putnok ezúttal csak döntetlenre végzett az eddig pont nélküli Füzesgyarmat otthonában, s ez első helyébe került, miután a Monor idegenben legyőzte a sereghajtó Tiszaújvárost. A szabolcsi rangadó három kiállítás, három gólt és cigándi győzelmet hozott. A Tiszafüred a kis-MTK után a diósgyőri “fakótól” is elvett egy pontot, míg az erzsébetiek több, mint féltucatot lőttek a Debrecennek.

Eredmények: Salgótarján-Jászberényi FC 2-0, Füzesgyarmat-Putnok 1-1, Tiszaújváros-Monor 2-3, Cigánd-Nyírbátor 2-1, Gyöngyös-Tállya 1-0, Balassagyarmat-MTK II 3-2, Tiszafüred-DVTK II 2-2, ESMTK-DEAC 7-1