Kisvárda II-Jászberényi FC 2-0 (1-0)

Ma délután a bajnokság hetedik fordulójának összecsapásán, Kisvárdán lép pályára csapatunk. A 16 órakor kezdődő mérkőzés alakulását honlapunkon követhetik figyelemmel.

Várkerti Sporttelep, vezeti: Gál Péter (Kulcsár Dániel, Kovács Brankó)

Kisvárda II: Németh M. – Czene (Simon, 81.), Králik, Vass O., Sikorszki – Szőr, Avetiszjan (Bíró, 59.) – Sztaroszta ( Szentes, 59.), Peteleu (Adu, 71.), Himics – Nagy M. K. Vezetőedző: Kocsis János

JFC: Bonica – Szanyi, Tóth O., Aranyos, László – Muhari, Erdős, Koppermann (Polák, 61.), Nagy Sz. (Szanku, 61.) – Szőllősi – Asztalos. Vezetőedző: Német Gyula.

28. perc: Szanyi jobb oldali beadását Asztalos a kapu mellé fejelte.

38. perc: Bonica kirúgását követően Szőr Levente megelőzte Erdőst, majd a hálóba lőtt, 1-0.

39. perc: Tóth szabálytalankodott, sárga lapot kapott.

45. perc: A játékvezető 1 percet hosszabbít.

Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

55. perc: Koppermann kapott sárga lapot.

59. perc: Kettős csere a hazaiaknál: Avetiszjan és Sztaroszta helyére Bíró és Szentes érkezett.

61. perc: Csapatunk is kettőt cserél: Nagy Szabolcs és Koppermann Robin helyére Polák Gergő  és Szanku Kristóf érkezett.

66. perc: Erdős sárga lapot érő szabálytalansága után a hazaiak gyors támadást vezettek, melynek végén Szőr Levente megszerezte második gólját, 2-0.

71. perc: Újabb hazai csere: Peteleu Andrei helyére Adu Adrián érkezett.

75. perc: Aranyos 25 méteres szabadrúgása a kapu mellett hagyta el a játékteret.

81. perc: Újabb kisvárdai csere: Czene helyére Simon Mátyás érkezett.

86. perc: Nagy buktatta Asztalost a kapu előterében, sárga lapot kapott.

90. perc: A játékvezető 3 percet hosszabbít.

93. perc: Szőllősi 25 méteres szabadrúgása nem talált kaput.