Jászberényi FC-BKV Előre 1-3 (1-2)

Ma 16 órakor a listavezető BKV Előre együttesét fogadja csapatunk a bajnokság hatodik fordulójának mérkőzésén. A találkozó alakulását honalpunkon követhetik figyelemmel.

Jászberény, vezeti: Bálint Attila (Pogonyi Ferenc, László István)

JFC: Bonica – Szanyi, Tóth O., Erdős, László (Muhari) – Asztalos, Palcsó (Koppermann) – Sárossy, Szőllősi (Polák), Nagy Sz. (Izsold)- Szanku (Borics). Vezetőedző: Német Gyula.

BKV: Éliás – Kubó (Kiss D.), Girán, Szabó N., Forgács – Pokó (Mile), Ferkó, Csanálosi (Jáger) – Tóth Sz., Busai (Egressy), Gyurkó (Szabó Á.). Vezetőedző: Albert Flórián.

1.perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Egyelőre mindkét együttes a biztonságra helyezi a hangsúlyt, nem rontott fejetlenül az ellenfélre.

10. perc: Szabadrúgáshoz jutottunk a tizenhatos sarka közelében, 20 méterre a kaputól. A letett labda mögé Szőllősi Feri állt és a jobb alsó sarokba bombázott, 1-0.

14. perc: Sarokrúgás után Bonica alá lépett a labdának, a lepattanó labdát végül Csanálosi sodorta a hálóba, 1-1.

17. perc: Szanku került kecsegtető helyzetbe, de félfordulatból leadott lövésébe belelépett a vendégek védője.

18. perc: Reklamálásért Busai kapott sárga lapot.

33. perc: Szanyi kapott sárga lapot szabálytalansága után.

Többet birtokolja a labdát a BKV, de kapura nem jelentenek veszélyt.

39. perc: A belőtt labdát Pokó a kivetődő Bonica fölött a hálóba lőtte, 1-2.

41. perc: Szőllősi lapos lövését vetődve védte Éliás.

Szünet. Jól kezdtük a meccset, ám az egyenlítés után visszaesett játékunk, s ezt kihasználva megszerezte a vezetést a fővárosi alakulat.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés. A második félidőre László helyett Muhari érkezett csapatunkban.

52. perc: A balszélről belőtt labdát középen Gyurkó helyezte a hálóba Bonica mellett, 1-3.

53. perc: Szőllősi kapott sárga lapos figyelmeztetést.

54. perc: Palcsót Koppermann váltja.

57. perc: Újabb csere, Nagy Szabolcsot Izsold, Szőllősit Polák váltja.

63. perc: Asztalos kapott sárga lapot.

64. perc: Borics érkezi az utolsó fél órára Szanku helyére.

Vége a találkozónak. Bár megszereztük a vezetést, nem sikerült megállítanunk a zsinórban hatodik győzelmét arató BKV menetelését.