Jászberényi FC-Monor 0-3 (0-1)

Ma délután újabb felkészülési meccsen lépett pályára csapatunk: 15 órakor az NB III egyik meghatározó együttesét, a Monort fogadtuk a jászberényi műfüves pályán. Deli, Kurunci, Borbás és Micskó kisebb betegség, sérülés miatt ezúttal felmentést kapott a meccs alól.

Műfüves pálya, vezeti: Pikó Attila

JFC: Bonica (Apró) – László, Szanyi, Aranyos, Süttő – G. Bíró – Muhari (Papp P.), Szőllősi (Palcsó), Lőrincz, Nagy Sz. (Nagy M.) – Pálinkás. Vezetőedző: Német Gyula.

Monor: Bozsó – Juhász, Hunya, Fabio, Ficsor, Gajda, Erős, Lettner, Vékei, Annus, Nicsenko. Vezetőedző: Tamási Zoltán.

A II. félidőben pályára lépett: Szabó Zs., Csaba, Puskás, Kántor, Makai, Hornyos, Paulivicz.

42. perc: Egykori játékosunk, Igor Nicsenko szerzett labdát a berényi térfél közepén, remekül tálalt a jobbösszekötő helyén érkező Ficsor elé, aki 12 méterről kilőtte a hosszú felső sarkot, 0-1.

52. perc Juhász 18 méteres szabadrúgásból a jobb alsó sarokba lőtt, 0-2.

90. perc: Szabálytalankodtunk a tizenhatoson belül, a büntetőt Fabio magabiztosan lőtte a jobb alsóba, 0-3.

Nagy iramú, kemény, férfias küzdelmet vívott a két csapat. Az első játékrészben teljesen kiegyenlített volt a játék, ám a szünet után a Monor megérdemelten diadalmaskodott.

Szerdán a Tiszafüred ellen lép pályára csapatunk.